Biz Kimiz ?

Mustafa Öztekin ‘ Öztekin Cami Halıları ve Cami Halısı geçmişten günümüze kazandığı tecrübe ve profesyonellik ile sektörde hızla büyümeye devam etmektedir. Koşulsuz Müşteri memnuniyeti ile sizlere en kaliteli ürünlerini büyük bir profesyonellik ile hazırlayarak tüm Türkiye ve Dünya sunmaktadır.

Cami halısı üretiminde farklı renkler ve desenler ile cami halısı, mescid halısı modellerini en uygun fiyatlar ile Türkiye ve yurtdışında bulunan siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.

Kullanmış olduğu malzemelerin niteliği ile üretim, satış ve satış sonrası süreçlerde vermiş olduğu hizmetin kalitesi, Öztekin Cami Halısı’nın sektörün öncüsü olma hedefini gerçekleştirmedeki en büyük yardımcısı olmaktadır.

Bugüne kadar olduğu gibi gelecekte de en iyi ve en kaliteliyi üretmeyi garanti etmekte; yurt içinde olduğu gibi yurt dışındaki başarısını tüm dünya ülkelerinde elde etmek amacıyla üretimlerine eş kalitede devam etmektedir.

Camiler müslümanların ibadethaneleri olan ortak kullanım alanlarıdır. Müslümanlar günde beş vakit camiye giderek namaz kılarlar. Bu nedenle cami halı seçiminde son derece titiz davranmak gereklidir.

Camiler müslümanların ibadet halleri olmasının yanı sıra aynı zamanda turistlerin de ziyaret etmiş olduğu mekanlardır. Özellikle tarihi ve büyük camiler turistlerin çok fazla ilgisini çeker. Cami halı seçiminde kaliteli ve dayanıklı bir halı tercih edilmesi son derece önemlidir. Çünkü camiler yoğun insan giriş çıkışının olduğu mekanlardır. Halının çabuk yıpranmaması ve kalitesinin bozulmaması bu açıdan oldukça önemlidir.

Cami Halısı Tercihinde Kalite 

Cami halısı tercih edilirken mutlaka halının kalitesi ve dayanıklılığı göz önünde bulundurulmalıdır. Cami halısı tercih edecek olduğunuz firmanın daha önce yapmış olduğu hizmetleri incelemeniz tavsiye edilir. Ayrıca cami halılarını bir saat mağazaya giderek yerinde görüp incelemeniz de oldukça avantajlı olacaktır.

Kaliteli dayanıklı ve uzun ömürlü cami halılarını firmamızdan tercih ederek en iyi seçimi yapmış olursunuz. Firmamızda üretimi ve satışı yapılan tüm modellerimiz her müşterimizin bütçesine uygun kaliteli cami halılarıdır. Cami halılarımızda kullanılan ipliğin ve boyanın kalitesi uzun yıllar kullanım imkanı sunar. Firmamız olarak kullanışlı ve uzun ömürlü cami halılarımız ile müşterilerimize kaliteli hizmet sunuyoruz. Böylece cami halısı firmaları arasında farkımızı koyuyoruz.

Cami Halıları Nasıl Olmalı?

Cami halıları öncelikle kaliteli ve uzun ömürlü kullanıma uygun olmalıdır. Ayrıca cami halılarında aranması gereken en önemli özelliklerden biri halının antibakteriyel olmasıdır. Cami halıları caminin ya da mescidin iç dekorasyonu ile uyumlu olmalıdır.

Cami içerisine gelen cemaat ve diğer ziyaretçilerin gözünü yormayan uyumlu renkler dingin bir görünüm sunar. Bu sayede camiye gelen insanlar kendilerini daha huzurlu bir ortamda hissederler. Firmamızda müşterilerimize sunmuş olduğumuz cami halıları çeşitlerimiz oldukça geniş bir yelpazededir.

Cami Halısı Fiyatları Neye Göre Belirlenir? 

Cami halısı fiyatları halının uygulanacağı alan büyüklüğünce belirlenir. Cami halısı fiyatları, model tercihine göre de değişkenlik gösterir. Cami ya fa mescitte halının kullanılacak olduğu alanın ölçüsü alınmadan net bir fiyat belirlemek mümkün olmaz.

Firmamızdan hizmet almak istediğinizde cami içerisine gelen ekibimiz, ölçü aldıktan sonra size net fiyatı bildirir. Ölçü ve model tercihi, cami halısı fiyatları konusunu belirleyen en önemli unsurdur. Fiyatın sizin için de uygun olmasının ardından halının üretimine başlanır.

Cami Halılarında Desen Seçimi 

Cami halısı desenleri firmamız bünyesinde müşterilerimize birbirinden farklı çeşitler ile sunulmuştur. Cami halısı desenleri arasında en çok bilinen ve en çok tercih edilen desenler arasında seccadeli model gelir. Firmamızda her müşterimizin ihtiyacına ve beğenisine uygun olan cami halısı bulmak mümkündür. Tüm cami halısı modellerimiz kalite belgesine sahip ayrıca müşterilerimizin beğenisini kazanmış olan halılardır.

Firmamıza ait olan internet adresimizden cami halısı ve desenlerimizi incelemeniz mümkündür. Cami halısı desenleri, camiler ve mescitler için oldukça uyumlu ve iç mekanla bütünlük sağlayan modellerdir.  Cami halısı firmaları arasında en çok desene sahip firmayız.

Cami Halılarında En Çok Tercih Edilen Modeller 

Cami halısı modelleri arasında en çok bilinen ve tercih edilen modeller içinde seccadeli cami halısı modeli yer alır. Firmamızda üretimini ve satışını yapmış olduğumuz cami halısı modelleri müşterilerimize tercih kolaylığı sağlar. Her bir cami halısı modelimiz kendi içinde son derece zarif ve kaliteli halılardır. Sunmuş olduğumuz onlarca cami halısı modeli arasından ihtiyaca uygun olanı seçmeniz mümkün.

Cami Halılarında Ölçü Nasıl Belirlenir? 

Cami halısı ölçüleri duvardan duvara halı ölçüsü olarak alınır. Firmamızdan cami halısı hizmeti talebiniz halinde ekibimiz cami içerisine gelerek ölçü alır. Cami halısı ölçüleri mutlaka doğru bir şekilde alınmalıdır. Aksi takdirde halı cami içerisine tam anlamıyla uyum sağlamaz.

Firmamız olarak sizlere işinde uzman ekibimiz ile kaliteli hizmet sunuyoruz. Tercih etmiş olduğunuz cami halısının montaj işlemi firmamızın profesyonel ekibi tarafından yapılır.

Cami Halısı Temizliği Ne Kadar Süre İle Yapılmalı?

Cami halısı temizliği yıl içerisinde en az iki kez yapılması gereken bir işlemdir. Camiye gelen cemaatin ve ziyaretçilerin sağlığı açısından halıda temizlik işlemi son derece önemlidir. Ayrıca halının düzenli bir şekilde temizlenmesi halı ömrünü de uzatmış olur.

Çok fazla ziyaretçi alan ve cemaatin çok olduğu camilerde cami halısı temizliği daha sık yapılmalıdır. Halının kaliteli olması temizlik işleminde son derece önemlidir. Kalitesiz bir halının yıkama sırasında boyası akar ve renkleri birbirine karışır.

Cami Halılarında Olması Gereken Özellikler 

Cami halısı özellikleri arasında en önemlisi halının antibakteriyel ve kolay temizlenebilir özelliğe sahip olmasıdır. Cami halısı özellikleri içinde muhakkak olması gereken bir diğer özellik ise halının alev almamasıdır.

Firmamızdan tercih edecek olduğunuz tüm cami halısı modellerimizde aranılan cami halısı özellikleri ve daha fazlasını bulmanız mümkün. Firmamızdaki tüm cami halılarımız anti bakteriyel ve antistatik özelliğe sahip olan kaliteli halılardır. Satışını yapmış olduğumuz cami  halılarımız öne çıkan kalitesi ile camilerde uzun yıllar halı kullanım vadeder.

Cami Ve Mescitler İçin Halı Uygulamaları

Cami halısı seçiminde tercih edecek olduğunuz firmanın daha önce yapmış olduğu cami halısı uygulamaları muhakkak incelenmelidir. Bu sayede firmanın tecrübesini de analiz etmiş olursunuz. Bizler firmamız olarak müşterilerimize kaliteli cami halısı hizmeti sunmak için çalışıyoruz.

Firmamıza ait olan internet adresimizde cami halısı uygulamaları mevcuttur. İnternet adresimizdeki galeriden modellerimizin uygulamasını görebilirsiniz. Burada seccadeli cami halısı, saflı cami halısı, göbekli cami halısı gibi uygulamalarımızın incelenmesi mümkün.  Firmamızda her modelde cami ve mescit halısına bulabilirsiniz.  Ayrıca cami halısı kubbeli cami halısı ve akrilik cami halısı modelleri de yapmış olduğumuz cami halısı uygulamaları arasındadır. Firmamıza internet adresimizde bulunan telefon numaralarımız ile ulaşabilirsiniz.

Cami Halısı Temizlik İşlemi Nasıl Yapılır? 

Cami halısı temizlik işleminin profesyonel yardım almadan yapılması mümkün değildir. Camiler metrekare olarak oldukça geniş ve büyük alanlardır. Çok fazla insan giriş çıkışının yapıldığı camilerin halılarının profesyonel bir şekilde yıkanması gereklidir. Cami halısı temizlik işlemi kesinlikle göz ardı edilmemeli ve periyodik olarak temizlik yapılmalıdır.

Cami halısı temizlik işlemi halı temizliği hizmeti veren profesyonel firmalardan yardım alınarak yapılmalıdır. Cami halılarında zaman içerisinde toz ve kir birikir. Toplu kullanıma açık olan bu alanlarda yaşayanlar son derece önemlidir. Ayrıca camiler, müslümanların ibadet ettikleri mekanlar olduğu için temizliğe ekstra önem verilmelidir.  Cami halılarında temizlik işleme ne kadar sık ve iyi bir şekilde yapılırsa halının parlaklığı da o kadar öne çıkar.

Cami Halısı Nasıl Yıkanır? 

Cami halısı yıkama işleme halı yıkama şirketlerinin cami içerisine getirmiş oldukları halı yıkama makineleri ile yapılır. Çünkü cami halıları zemine sabitlenmiş olan halılardır. Bu nedenle halının yerinden kaldırılıp başka bir yere götürülmesi mümkün değildir.

Cami halısı yıkama işlemi halının bulunduğu yerde gerçekleştirilir. Firmamızdaki cami halılarımız köpüklü buharlı temizliğe ve yıkamaya dayanıklı olan kaliteli halılardır. Halılarımız yıkandıktan sonra da ilk günkü canlılığını ve parlaklığını korur. Firmamız olarak sizlere bir telefon kadar yakınız. Bizlere internet adresimiz aracılığı ile veya telefonla ulaşarak bilgi alabilir ve hizmet talep edebilirsiniz.