Kurs halıları kurslar için son derece önemli bir yere sahiptir. Kurs halıları duvardan duvara olarak kullanılan halı türleridir. Kurs halıları özellikleri arasında antibakteriyel ve anti statik özelliğe sahip olması önem arz eder. Çünkü kurs, cami ve yurt gibi mekanlar toplu kullanılan ve yoğun insan trafiğinin olduğu mekanlardır.

Kurs halılarında aranan bir diğer önemli özellik ise halının kolay temizlenebilir ve leke tutmayan özelliğe sahip olmasıdır. Firmamız olarak müşterilerimize aranılan tüm özelliklerde kurs halılarını avantajlı fiyatlar ile sunuyoruz. Kurs halılarımız her ortamın dekorasyonu ile uyum sağlayan birbirinden farklı renk ve desenlere sahiptir. Kurs halılarımız renk ve desen çeşitliliği ile tercih kolaylığı sağlar.

Kurs Halılarının Montajı ve Temizliği

Kurs halılarının montaj işlemi yere sabitlenerek yapılır. Yere sabitlenen kurs halısı kırışmaz ve kaymaz. Bu sayede kullanım kolaylığı sağlar. Kurs halılarının temizliği yılda en az iki kez yapılmalıdır. Halılar yere sabitlenmiş olduğu için yıkama ve temizlik işleminin yerinde yapılması gereklidir.

Halı yıkama firmaları halıların yıkama işlemini yerinde gerçekleştirir. Satışını yapmış olduğumuz tüm halılarımız sık yıkanmaya elverişli olan halılardır. Yıkandıktan sonra parlaklığını ve canlılığını korur.

Kurs Halılarında Modeller

Kurs halıları modelleri kendi içinde renk ve desen farklılığı gösterir. Kurs halılarımız genel olarak sade desen ve renklere sahiptir. Müşterilerimizin taleplerine göre farklı renk ve desenlerde de üretim yapılabilir. Firmamızdan tercih edecek olduğunuz kurs halılarımız leke tutmaz ve alev almaz özelliğe sahiptir.

Kurs halıları, yün ve akrilik olarak satışa sunulmuştur. Kurs halıları esnek yapısı sayesinde merdiven, koridor gibi her ortama uyum sağlar. Kurs halılarında kaliteli iplik ve birinci sınıf malzeme kullanılır. Bu sayede kurs halılarımız uzun ömürlü kullanım vadeder. Üretimini ve satışını yapmış olduğumuz tüm kurs halılarımız firmamız tarafından garantilidir. Halılarımızı internet adresimizden ya da bizzat mağazamıza gelerek incelemenüz mümkün. Size sunmuş olduğumuz katalogdan ihtiyaca uygun olan kurs halısını ekonomik fiyatlar ile satın almanız mümkün.

Müşteri Odaklı Çalışma

Firmamızdan satın alacağınız kurs halıları kullanım ve temizlik kolaylığı ile beklentilerinizi karşılayacak türde olan halılardır. Halılarımızın üretimi modern tesislerde ve dayanıklı malzemeler kullanılarak yapılır. Firmamız olarak müşteri memnuniyeti kazanmış olan bir halı firmasıyız.

Bugüne kadar satışını yapmış olduğumuz halılarımız müşterilerimiz tarafından oldukça beğenilmiş ve olumlu geri dönüş almış olan halılardır. Firmamız olarak halılarımızın satışını yaptıktan sonra da müşterilerimize tam destek sağlıyoruz. Müşterilerimiz halı ile ilgili akıllarına takılan her şeyi bize ulaşarak sorabilir ve bilgi alabilir.

Kurs Halılarında Fiyatlar Neye Göre Belirlenir?

Kurs halıları fiyatları halının ebatlarına ve model özelliğine göre değişkenlik gösterir. Firmamız ile irtibata geçmenizin ardından personelimiz halının kullanılacak olduğu mekana gelerek ölçü alır. Seçilen kurs halısı modeli ve alınan metrekare ölçüsünün ardından net fiyat belirlenir. Firmamız, kurs halısı üretimini olabilecek en kısa süre içerisinde yapar. Halının ne kadar sürede üretildiği konusunda net bir şey söylemek mümkün değildir. Halının boyutlarına göre bu süre değişebilir.

Firmamız olarak halının üretimi tamamlandıktan sonra montaj işlemini ücretsiz olarak gerçekleştiriyoruz. Halı montajında kullanmış olduğumuz vidalar paslanma yapmayan kaliteli vidalardır. Bu vidalar sayesinde halı zemine tam anlamıyla tutunur. Böylece halı kayma ve toplanma yapmaz.  Firmamızın işinde uzman personeli müşterilerimize kaliteli hizmet sunmak için çalışır.

Firmamız olarak müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarız. Bize internet adresimizdeki telefon numaralarımızdan ulaşabilir ve halı konusunda bilgi alabilirsiniz. Ayrıca internet adresimizden daha önce yapmış olduğumuz halı uygulamalarını inceleyebilirsiniz.