Seccadeli cami halısı cami halılarında en çok tercih edilen modeller arasındadır. Seccadeli cami halılarının üzerinde seccade deseni  bulunur. Cami namaz kılmak için cemaat bu seccade desenleri sayesinde kolaylıkla saf oluşturabilir. Seccadeli cami halılarında birbirinden farklı renk ve desenler mevcuttur.

Firmanızda tüm cami halısı çeşitleri müşterilerimize geniş bir yelpazede sunulur. Cami halılarımız en kaliteli iplik kullanılarak modern tesislerimizde üretilir. Firmamızda cami ve mescit için uygun renk ve desende halı bulmanız mümkündür. Halılarımız müşterilerimize en ekonomik fiyatlarla sunulur. Firmanızda üretimini ve satışını yapmış olduğumuz tüm cami halılarımız antibakteriyel özelliğe sahiptir.

Safları Belli Eden Modelimiz

Seccade deseni ile cami halısının yanı sıra firmamızda saflı cami halısı modeli de bulunur. Saflı cami halısı modelinde de zengin renk ve desen çeşitleri mevcuttur. Saflı cami halısı ile cemaatin namaz sırasında saf oluşturması kolaylaşır. Firmamızda seccadeler ve cami halılarının yanı sıra yün cami halısı satışı da yapıyoruz.

Yün cami halı modelimiz son derece dayanıklı ve kaliteli bir üründür. Yün cami halılarının yaz aylarında serin ve kış aylarında sıcak tutma özelliği vardır. Ayrıca yün cami halıları antibakteriyel ve alev almaz özelliğe de sahip olan cami halılarıdır.

Seccadeli Cami Halılarında Farklı Modeller 

Seccadeli cami halısı modelleri firmamıza müşterilerimiz için farklı renk ve desen çeşitliliği ile geniş bir yelpazede sunulmuştur. Seccadeli cami halısı modellerimiz her cami ve mescidin iç dekorasyonu ile uyum sağlar. Size sunulan birbirinden farklı desenler arasından halının kullanılacak olduğu cami için en uygun olan halıyı seçebilirsiniz.

Her cami ve mescit için özel halı uygulaması yapıyor ve müşterilerimizin taleplerine en hızlı şekilde cevap veriyoruz. Firmamıza internet adresimizden ya da telefon numaramız ile ulaşmanız mümkün. Bizden cami halısı uygulamaları hakkında bilgi alabilir ve hizmet talep edebilirsiniz.

Cami Halısının Seçilmesi

Cami halısı seçimi yaparken mutlaka kaliteli ve dayanıklı bir halı seçmelisiniz. Camiler insan giriş çıkışının yoğun olduğu mekanlardır. Bu nedenle halıların sııklıkla yıkanması gerekir. Cami halısı sık temizliğe dayanıklı olmalı ve ilk günkü kalitesinden bir şey kaybetmemelidir. Cami halılarında temizlik işlemi halı yıkama firmalarının camiye getirdikleri halı yıkama makinaları ile yapılır.

Kalitesiz malzeme ile üretilmiş olan halılar yıkama sonrasında renk solması yapar ve desenleri birbirine karışır. Bu sebeple cami halısı tercihi yaparken mutlaka halının kalitesi göz önünde bulundurularak seçim yapılmalıdır. Firmamız olarak en kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiş olan cami halılarını müşterilerimiz ile buluşturuyoruz. Firmamıza ait olan internet sitemizde yapmış olduğumuz cami halısı uygulamalarını inceleyebilirsiniz.

Seccadeli Cami Halılarında Fiyatlar Nasıl Belirlenir? 

Seccadeli cami halısı fiyatları hesaplanırken halının boyutları baz  alınır. Cami halılarının fiyatları kullanılacak olduğu alanın ölçüsü alındıktan sonra belirlenir. Firmamızdan hizmet almak istediğinizi belirttikten sonra ekibimiz camiye gelerek ölçü alır. Alınan ölçü neticesinde halının net fiyatı ortaya çıkar. Firmamız olarak en kısa zaman içerisinde halının üretimini ve montajını gerçekleştiriyoruz.

Firmamız tarafından cami halısı montaj işlemi ücretsiz bir şekilde gerçekleştirilir. Cami halısı montajı halıyı yere sabitleyerek yapılır. Montaj sırasında halının kaymasını ve toplanmasını önlemek için halıya zarar vermeyen vidalar kullanılır. Bu sayede yere sabitlenir ve üzerinde gezildikçe halı toplanma ve karışma yapmaz. Cami halıları yere sabitlenmiş olan halılar olduğu için halının yıkama ve temizlik işlemi de yerinde yapılır. Firmamızın internet adresinden daha önce yapmış olduğumuz cami halısı uygulamalarımızı inceleyebilirsiniz. Bizimle irtibata geçebilir ve bizden hizmet talebinde bulunabilirsiniz.