Yün cami halısı son derece kaliteli ve dayanıklı olan bir cami halısı modelidir. Yün cami halısı tamamı malzemeden üretilmiş olan bir halıdır. Bu halı modeli kullanıcıya uzun yıllar kullanım vadeden cami halısıdır. Yün cami halıları kullanım açısından son derece ergonomiktir. Bu halı modelleri antibakteriyel ve antistatik özelliği sahip olup yaz aylarında serin ve kış aylarında da sıcak tutar.

Yün cami halısı, alev almama özelliğine de sahip olan bir halıdır. Yün cami halıları camilerdeki yoğun insan trafiğine oldukça dayanıklı ve çabuk eskimeyen halı modelleridir. Firmamızda yün cami halıları müşterilerimize farklı desen ve renk çeşitliliği ile sunulur. Bu modeli diğer halılara göre biraz daha yüksek fiyatlı olsa da kaliteli ve dayanıklı olması müşterilerimizin beğenisini kazanmıştır.

Uygun Fiyatla Müşteri Odaklı Çalışma

Firmamız olarak müşterilerimize her model cami halısında fiyat konusunda yardımcı oluyor ve bütçelerini zorlamadan halı seçimi yapmalarına yardımcı oluyoruz. Firmamız olarak müşterilerimize cami halısı üretimi satışı ve montajı konusunda tam destek sağlıyoruz.

Firmamızın internet adresinden daha önce yapmış olduğumuz yün cami halısı uygulamalarını ve desenlerini inceleyebilirsiniz. Firmamızla telefon üzerinden irtibata geçerek bizden bilgi alabilir ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Yün Cami Halılarının Temizliği

Yün cami halısı modelleri firmamızda müşterilerimize seccadeli cami halısı, göbekli cami halısı, saflı cami halısı gibi modellerle sunulur. Yün cami halılarımız zengin renk ve desen çeşitliliğine sahip olup müşterilerimizin tercihini kolaylaştırır. Camiler ibadet için gelen cemaatin yanısıra ziyaret için gelen turistlerin de akınına uğrar. Bu nedenle cami halılarında yıkama ve temizlik işlemi sıklıkla yapılması gerekir. Yün cami halıları yıkama ve temizlik işlemini dayanıklı ve yıkamadan sonra ilk günkü canlılığını koruyan halılardır.

Cami halısı seçiminde halının sık yıkanmaya elverişli olduğuna dikkat edilmelidir. Firmamızda satışını yapmış olduğumuz cami halılarımız köpüklü ve buharlı yıkamaya elverişli olan dayanıklı halılardır. Cami halıları duvardan duvara halı şeklinde olup yere sabitlenmiş olan halılardır. Bu nedenle cami halısı temizliğinin yerinde yapılması gereklidir. Cami halılarının temizliği halı yıkama şirketlerinin yerinde yapmış oldukları işlem ile gerçekleştirilir.

Montaj İşlemlerinin Yapılması

Firmamız olarak cami halılarının montajında kullanmış olduğumuz vidalar pas yapmayan kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Yıkama sonrasında bu vidalar halı üzerinde asla pas lekesi oluşturmaz. Ayrıca halılarımız yıkandıktan sonra renk solması ve desen karışması yapmaz. Firma olarak müşterilerimize her model cami halısını avantajlı fiyatlar ile satışa sunuyoruz. Firmamız ile irtibata geçerek bizden cami halısı konusunda bilgi alabilir ve hizmet talep edebilirsiniz.

Yün Cami Halılarında Fiyatlar

Yün cami halısı fiyatları halının kullanılacak olduğu alanın büyüklüğüne göre değişkenlik gösterir. Firmamız ile iletişime geçmeniz halinde adresinize bir ekip göndererek alanın ölçüsünü aldırırız. Seçilen halı modeli ve uygulanacak olan metrekarenin büyüklüğü, halının fiyatını belirleyen en önemli unsurdur. Ekibimiz size fiyatı beyan ettikten sonra anlaşma sağlanması durumunda halının üretimini hemen başlarız.

Yün Halının Üretim Süresi

Halının üretim süresi halının ebatlarına göre değişkenlik gösterir. Firmamız olarak elimizden gelen en kısa süre içerisinde halının üretimini yapar ve adresinize getiririz. Üretim süresinin daha kısa olmasını istediğiniz zaman özel olarak ayrı çalışma yaparak siparişinizi alıyoruz. Böylece tam vaktinde halınız size teslim ediliyor ve caminizde kullanabiliyorsunuz.

Firmamıza ait olan internet adresimizde yapmış olduğumuz yün cami halısı uygulamalarını inceleyebilirsiniz. Firmamız ile bir telefonla irtibata geçerek bizden bilgi alabilir ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz.