Akrilik cami halısı camilerde çok tercih edilen uygun fiyatlı ekonomik kategoride yer alan cami halıları arasındadır. Akrilik cami halıları dayanıklı ve uzun ömürlü haftalardır. Camiler ibadet için gelen cemaatin yanı sıra turistlerin de ziyaret etmiş olduğu mekanlardır. Yoğun insan trafiğine maruz kalan cami halılarının hem dayanıklı hem de temizliği kolay olması gerekir.

Cami halılarının temizliği yılda en az 2 kez yapılmalıdır. Cami halılarında temizlik halı yıkama firmalarının cami içerisine getirmiş olduğu makineler ile yapılır. Firmalar cami halılarını köpüklü ya da buharlı yıkama ile temizler. Bu noktada halının kalitesi son derece önemlidir. Kaliteli olmayan bir halının boyası akar ve desenleri birbirine karışır.

Kaliteli İplik Kullanımı

Firmamızda üretimini yapmış olduğunuz tüm cami halılarımız bir sınıf kaliteli iplik kullanılarak dokunmuştur. Firmamızda her cami ve mescit için en uygun halıyı avantajlı fiyatlarla alabilirsiniz. Firmamızı tercih ederek camilerde uzun ömürlü bir şekilde kullanılan halıların seçimini yapmış olursunuz. Firmamız olarak tüm halılarımız için satış sonrasında da garanti veriyoruz. Firmamızın internet sitesine girerek yapmış olduğumuz cami halısı uygulamalarını görebilirsiniz.

Akrilik Cami Halılarında Modeller 

Akrilik cami halısı modelleri firmamız bünyesinde müşterilerimize geniş bir yelpaze ile sunulmuştur. Akrilik cami halısı modellerimizde her renk ve desen mevcuttur. Cami halılarımız her cami ve mescidin dekorasyonu ile uyumlu ve bütünlük sağlayan desenlere sahiptir. Akrilik cami halısı modellerimiz arasında seccadeli cami halısı modeli mevcuttur.

Bir diğer akrilik cami halısı modelimiz ise saflı cami halısıdır. Her iki modelde de camiye ibadet için gelen cemaatin namaz sırasında düzgün bir saf oluşturulması sağlanır. Cami halısının üzerinde seccade desenleri bulunur.

Seccadeli Modellerimiz

Cami halısı denince ilk akla gelen bu model en çok tercih edilen modeller arasında yerini almıştır. Seccadeli cami halısı modelinde renk seçeneği oldukça geniştir. Geniş renk yelpazesi arasından müşterilerimiz kendi beğenilerine ve ihtiyaçlarına uygun olan halı modelini seçebilir. Akrilik cami halısı modellerimiz müşterilerimize ekonomik fiyatlar ile sunulur. Firmamıza ait olan internet sitemizden cami halısı modellerimizi ve desenlerimizi inceleyebilirsiniz.

Firmamız olarak müşterilerimizin talepleri doğrultusunda çözüm odaklı hizmet sunuyoruz.  Firmamız ve çalışanlarımız her daim müşteri memnuniyetine önem vererek çalışır. Satışını yapmış olduğumuz cami halılarımızın montajını uzman ekibimiz ile ücretsiz bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Firmamız olarak sizlere bir telefon kadar yakınız. Bize ulaşabilir ve bizden hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Akrilik Cami Halısı Fiyatları Neye Göre Belirlenir? 

Akrilik cami halısı fiyatları  fiyatları halının serilecek olduğu caminin metrekaresine göre değişkenlik gösterir Bu nedenle fiyatlar konusunda net bir şey söylemek mümkün olmaz. Firmamız ile irtibata geçmenizin ardından ekiplerimiz camiye gelerek halı kullanılacak olan halının ölçüsünü alır. Ölçü alınmasının ardından size bir fiyat beyanında bulunulur. Anlaşma sağlandıktan sonra halının üretim aşamasına geçilir. Halının ebatları ve modeli, fiyatı belirleyen en önemli unsurlar arasındadır.

Halının Üretim Teslimi

Halının ebatlarına göre üretim süresi de değişir. Cami halıları üretimi, firmamızdan birinci sınıf malzeme kullanılarak yapılır. Üretimi biten halı, firmamızın işinde uzman ekipleri tarafından cami içerisine monte edilir. Cami halısı montaj işlemi halıyı zemine vidalamak sureti ile yapılır.

Cami halıları alanın büyüklüğüne göre tek parça ya da birkaç parça halinde montajı yapılan halılardır. Vidalar ile zemine sabitlenen cami halıları kayma ve toplanma yapmaz. Firmamızda en kaliteli cami halısı üretimi ve montajı gerçekleştirilir. Firmamıza bir telefonla ulaşarak bizden bilgi alabilir ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz.