Saflı cami halısımüşterilerin beğenisini toplamış ve kullanışlı olması ile ön plana çıkmış olan bir cami halısı modelidir. Saflı cami halısı modeli birçok camide karşımıza çıkar. Firmamızdan saflı cami halılarımız kaliteli malzemeden üretilmiş olup uzun yıllar kullanım vadeden halılardır.

Saflı cami halılarımız zengin renk ve desen çeşitliliği ile müşterilerimize sunulmuştur.  Renk ve desen yelpazemizin çeşitliliği müşterilerimize tercih kolaylığı sağlar. Her cami ve mescit ile uyumlu olan saflı cami halısı modellerimiz arasından ihtiyaca uygun olanı seçebilirsiniz. Saflı camii halılarımız her müşterimizin bütçesine ve beğenisine uygun olan halılardır. Halılarımız müşterilerimize ekonomik ve avantajlı fiyatlar ile sunulur.

Halılarımızın Kolay Temizliği

Saflı cami halılarımız antibakteriyel özellikte olup aynı zamanda ve leke tutmayan ve alev almama özelliğine sahip olan halılardır. Saflı cami halı‘larımızın temizliği son derece kolaydır. Halı yıkama firmalarından alınan yardım ile yapılacak olan cami halısı temizliğinde halılarımız son derece dayanıklı halılar olarak ön plana çıkar.

Firmamızda üretimini ve satışını yapmış olduğumuz tüm cami halılarımız yıkandıktan sonra renk solması yapmaz ve desenler birbirine karışmaz. Kaliteli dayanıklı ve uzun ömürlü cami halıları için firmamızı tercih ederek isabetli bir karar vermiş olursunuz.

Saflı Cami Halılarında Farklı Modeller 

Saflı cami halısı modelleri hemen hemen birbirine yakın olan modellerdir. Modelin üzerinde namaz sırasında cemaatin kolay bir şekilde saf oluşturulmasını sağlayan  çizgiler bulunur. Bu çizgilerde desen çeşitliliği farklılık gösterebilir. Ayrıca saflı cami halılarımız zengin renk seçeneğine sahip olan halı modelleridir.

Saflı cami halılarımız sahip oldukları renk çeşitliliği ile tüm cami ve mescitler için tercih edilen bir modeldir. Firmamızda satışını yapmış olduğunuz tüm cami halılarımız tüm cami ve mescitlerin iç dekorasyonu ve renkleri ile uyum sağlar.  Firmamızda saflı cami halısı seccadeli cami halısı yün cami halısı gibi halıların üretimini ve satışını yapıyoruz. Firmamızda halı üretimimizde kaliteli malzemeler kullanılır.

Uzun Yıllar Kullanılabilir

Camiler insanların yoğun bir şekilde ziyaret etmiş olduğu mekanlar olduğu için halının dayanıklı ve uzun ömürlü olması gereklidir. Firmamızdan tercih edecek olduğunuz cami halıları uzun yıllar kullanım imkanı sunar. Cami halıları sık temizlik gerektiren halılardır.

Firmamızdan alacak olduğunuz cami halılarımız sık yıkanmaya elverişli olan halılardır. Halılarımız yıkandıktan sonra yine ilk günkü parlaklığını ve kalitesini korur.  Firmamızın internet adresinde cami halısı uygulamalarımız mevcuttur. Firmamıza ait olan web adresimizi ziyaret ederek halı uygulamalarımızı ve halı modellerimizi inceleyebilirsiniz.

Saflı Cami Halılarında Fiyatlar

Saflı cami halısı fiyatları model özelliğine ve halının metrekaresine göre değişkenlik gösterir. Bu nedenle camide halının kullanılacak olduğu mekanın ölçüsü alınmadan net bir karar verilemez. Firmamızın güvenilir personeli camide duvardan duvara halı ölçüsü aldıktan sonra size net bir fiyat söyler. Sizin için de fiyatının uygun olması halinde halının üretimine hemen başlıyoruz.

Halının üretimi, cami halısının boyutlarına göre süre olarak değişkenlik gösterir. Cami halısı montajı firmamız tarafından ücretsiz bir şekilde yapılır. Satışını yapmış olduğumuz halıların garantisini müşterilerimize veriyoruz.

Kaliteli Malzemeler İle İmalat

Firmamızda satılan tüm cami halılarımız uzun yıllar memnun kalacağınız şekilde üretilmiş olan halılardır. Cami halılarımız köpüklü buharlı yıkamaya dayanıklı olup renklerini ilk günkü canlılığında korur. Cami halısı üretiminde kaliteli iplik ve boya kullanıyoruz. Bu sayede halılarımız yıkandıktan sonra  desenleri birbirine karışmıyor ve renkleri solma yapmıyor.

Kaliteli ve uzun ömürlü kullanılacak cami halıları için firmamızı tercih edebilirsiniz. Firmamız olarak sizlere bir telefon kadar yakınız. Bizimle irtibata geçebilir ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz.