Yurt halıları tıpkı cami halılarında olduğu gibi dayanıklı uzun ömürlü ve antibakteriyel özelliğe sahip olması gereken halılardır. Yurt halılarının anti bakteriyel ve anti statik özelliğe sahip olması insan sağlığı açısından son derece önem arz eder.

Firmamızda üretimini ve satışını yapmış olduğumuz tüm yurt halılarımız, antibakteriyel özelliğe sahip olan halılardır. Yurt halılarımız temizliği kolay ve leke tutmayan türdedir. Cami halılarında olduğu gibi yurt halılarımızıda da kaliteden ödün vermiyor ve müşterilerimize renk ve desen çeşitliliğinde geniş bir yelpaze sunuyoruz. Firmaları ve çalışanlarımız için müşteri memnuniyeti her zaman en ön planda gelir.

Dayanıklı Halılarımızla Hizmetinizdeyiz

Firmamız olarak müşterilerimizin talepleri doğrultusunda çözüm odaklı çalışıyor ve en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Firmamızdaki satışı yapılan tüm yurt halılarımız uzun ömürlü kullanıma dayanıklı ve sık yıkanmaya elverişli olan halılardır. Firmamız ile irtibata geçerek satışını yapmış olduğumuz yurt halılarımızı inceleyebilir ve halılar hakkında bizden bilgi alabilirsiniz.

Ayrıca firmamızın internet adresinde daha önce yapmış olduğunuz yurt halısı uygulamaları mevcuttur. Web adresimizdeki galeriden halı uygulamalarımızı inceleyebilir ve ihtiyacınıza uygun olan yurt halısı modelini seçebilirsiniz.

Yurt Halılarında Farklı Modeller

Yurt halıları modelleri firmamızda desen ve motif seçimi olarak ülkemizdeki kültürlere göre farklılık gösterir. Müşterilerimize yurt halısı modellerini geniş bir yelpazede farklı desen ve renk seçeneği ile sunarız. Firmamızda satışı yapılan yurt halılarımız her müşterimizin beğenisine ve ihtiyacına uygun avantajlı fiyatlar ile satışa sunulmuştur.

Halı üretiminde 1. Sınıf iplik ve malzeme kullanarak halının dayanıklı bir şekilde üretilmiş olmasını sağlıyoruz. Firmamızı tercih ederek camiler ve yurtlar için uzun ömürlü kullanım vadeden halı seçime yapmış olursunuz. Yurt halılarımız duvardan duvara halı şeklindedir. Bu halılar kullanılacak olduğu alanın büyüklüğüne göre tek parça ya da birkaç parça halindedir.

Yurt Halılarının Temizliği ve Montajı

Yurtlar, öğrencilerin kalabalık oluşturduğu ve yoğun insan trafiğinin olduğu mekanlardır. Bu nedenle yurt halılarının temizliği sıklıkla yapılır. Yurt halılarında temizlik işlemi halı yıkama şirketlerinin yerinde yapmış oldukları işlem ile gerçekleştirilir. Halı temizliğinde halının kalitesi son derece önemlidir. Kaliteli olmayan bir yurt halısı yıkandıktan sonra kötü bir görünüme bürünür. Firmamız olarak en kaliteli dayanıklı ve sık yıkanmaya elverişli yurt halılarını müşterilerimiz ile buluşturuyoruz.

Yurt halıları, firmamızın uzman personeli tarafından zemine vidalamak suretiyle monte edilir. Zemine sabitlenen halı kayma ve toplanma yapmaz. Bu sayede daha rahat bir kullanım imkanı sunulur. Firmamıza internet adresimizden ya da telefon numaralarımız ile ulaşabilirsiniz. Yurt halıları hakkında bizden bilgi alabilir ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Yurt Halılarında Fiyatlar Nasıl Belirlenir?

Yurt halıları fiyatları halının model özelliğine ve boyutlarına göre değişkenlik gösterir. Yurt halısının kullanılacak olduğu alanın ölçüsü alınmadan net bir fiyat belirlemek mümkün değildir. Bu nedenle öncelikle halı modeli belirlenmeli ve alan ölçüsü alınmalıdır. Yurt halısı için firmamız ile iletişime geçmenizin ardından adresinize gelerek ölçü alırız. Ölçü alma ve fiyat belirleme işleminden sonra yurt halısının üretim aşamasına geçilir. Halının üretiminin kaç günde biteceği halının büyüklüğüne bağlıdır.

Firmamız olarak talep etmiş olduğunuz yurt halısının üretim işlemini olabilecek en kısa zamanda gerçekleştiririz. Yurt halılarının montajı firmamızın uzman ekibi tarafından ücretsiz bir şekilde yapılır. Halılarımızın satış ve montaj işleminden sonra da müşterlerimiz ile irtibatı kesmiyor ve her konuda destek sağlıyoruz. Firmamızdan dayanıklı ve uzun ömürlü yurr halılarını ekonomik fiyatlar ile satın alabilirsiniz. Bizimle bir telefon ile iletişime geçerek hizmet ve bilgi talebinde bulunmanız mümkün.