Göbekli cami halısı camilerde en çok tercih edilen halı modelleri arasındadır. Cami halısı modelleri oldukça çeşitlidir. Bunlardan en beğenilenlerinden biri olan göbekli cami halısı son derece zarif bir görünüme sahiptir. Göbekli cami halısı orta kısmında büyükçe bir motif olan halıdır. Motifin geri kalan kısımları düz ve desensizdir.

Göbekli cami halısı modelleri, firmamızda müşterilerimize farklı renk ve desenler ile sunulmuştur. Göbekli cami halıları her cami ve mescide son derece zarif bir görünüm katar.

Göbekli Cami Halılarımızın Özellikleri

Göbekli cami halıları yün ya da akrilik olarak üretilir. Firmamızda üretimini ve satışını yapmış olduğumuz tüm cami halılarımız farklı renk ve desenlere sahip olup son derece dayanıklı halılardır. Cami halılarımız cami ve mescidin iç dekorasyonu ile uyumlu olup bütünlük sağlar. Firmamıza ait olan internet adresimizden cami halısı model ve desenlerimizi inceleyebilirsiniz. Ayrıca bizzat mağazamıza gelerek halılarınızı yerinde görüp inceleye bilmeniz mümkündür.

Firmamız olarak kaliteli dayanıklı ve uzun ömürlü cami halılarını avantajlı fiyatlar ile müşterilerimiz ile buluşturuyoruz. Bizlere internet adresimizden ya da telefon numaralarımızdan ulaşabilir bilgi ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Göbekli Cami Halılarında Farklı Modeller ve Montajı

Göbekli cami halısı modelleri kendi içinde farklı desen ve renklere sahiptir. Halının orta kısmında bulunan motif değişik desenler ile müşterilerimize sunulmuştur. Göbekli cami halısı modelimiz cami ve mescitlerde uyumlu bir hava yakalamak için iyi bir tercihtir.  Müşterilerimize sunmuş olduğumuz göbekli cami halılarındaki farklı renk ve desenler cami ve mescitlerin iç dekorasyonu ile uyum sağlar.

Cami halılarımız ayrıca sık yıkanmaya elverişli olan dayanıklı malzemeden üretilmiş halılardır. Cami halıları duvardan duvara halı şeklinde olup tek parça ya da birkaç parça olarak zemine monte edilir. Montaj işleminde kullanmış olduğumuz vidalar kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Halının yerinde yıkanma işleminden sonra bu vidalar pas yapmaz ve halıda leke bırakmaz.

Özel Üretim Halılar

Firmamız olarak tüm cami halısı modellerinde kaliteli malzeme kullanırız.  Firmamız ve çalışanlarımız için müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutulur. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda çözüm odaklı hizmet sunar ve gerekirse kişiye özel halı üretimi de yaparız. Cami halılarımız antibakteriyel özelliği sahip olup leke tutmaz ve temizliği kolay bir şekilde yapılır.

Halı yıkama firmalarının Cami içerisinde yapmış oldukları halı temizliği işlemi buharlı ve köpüklü bir şekilde yapılır. Tüm cami halı modellerimiz buharlı ve köpüklü yıkamaya dayanıklı olan sağlam halılardır. Firmamızdan alacak olduğunuz cami halılarımız uzun yıllar kullanım vadeder.

Göbekli Cami Halılarında Fiyatlar Neye Göre Belirlenir? 

Göbekli cami halısı fiyatları Halının üretim koşullarına ve ebatlarına göre değişkenlik gösterir. Halının kullanılacak olduğu alanın ölçüsünü almadan net bir fiyat belirtmek mümkün olmaz. Halının modeli ve büyüklüğü fiyatı belirleyen en önemli unsurlar arasındadır. Firmamızın uzman ekibi camiye gelecek halının kullanılacak olduğu mekanda metrekare ölçüsünü alır. Halı modeli belirlendikten sonra metrekare ölçüsü ile birlikte halının fiyatı net bir şekilde belirlenir.

Anlaşma sağlandıktan sonra cami halısının üretimini hemen başlatıyoruz. Halının ebatlarına ve modeline göre üretim süresi değişir. Firmamız olarak en kısa zaman içerisinde müşterilerimizin talep ettikleri cami halısının üretimini yapıyoruz. Üretimi biten cami halılarınız, firmamızın uzman ekibi tarafından zemine vidalanarak monte edilir.

Montaj işlemi firmamız tarafından ücretsiz bir şekilde gerçekleştirilir. Zemine sabitlenmiş olan cami halısı kullanım kolaylığı sağlar. Bu sayede halı kayma ve toplanma yapmaz. Firmamız olarak müşterilerimize bir telefon kadar yakınız. Firmamıza ulaşabilir ve cami halısı konusunda bilgi ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz.